O Planet Groom

21 września, 2015

Maksymilian Zieliński – jestem założycielem Planet Groom, od 5 lat zawodowo zajmuje się pielęgnacją i strzyżeniem psów i kotów. Uczestnicząc regularnie w szkoleniach groomerskich (co kwartał), wystawach i targach śledzę aktualne trendy i nowości z branży.

Uwielbiam pracę ze zwierzętami, jest to część mojego życia i moja pasja. W Planet Groom najważniejsze są: profesjonalna usługa i zadowolenie naszego klienta. Systematyczność i powtarzalność w nauce jest najważniejsza, pozwala mi to dojść do coraz większej perfekcji i satysfakcji po tym, jak klient okazuje zadowolenie, kiedy zobaczy swojego ostrzyżonego psa.
Nigdy nie spocznę na laurach bo nauka na temat grommingu nie tylko przynosi mi przyjemność, ale co chwile nabywam nową wiedzę i doświadczenie w wielu kwestiach. Człowiek uczy się ciągle i nie wyobrażam sobie abym mógł poprzestać na jednym bądź kilku kursach, dlatego trzymam się zasady robię to co lubię. Specjalne podziękowania dla Pana Krzysztofa Moskwy, europejskiego czołowego groomera u którego pobieram nauki i który przekazuje mi systematycznie swoją wiedze bez której nie byłoby zadowolenia klientów salonu Planet Groom

Aktualności – zapraszamy do śledzenia aktualnych wpisów. Prezentujemy w nim relacje z moich szkoleń, ciekawe zdjęcia psiaków. Z chęcią poznamy także Państwa opinie i propozycje. Zachęcamy do komentowania i zadawania pytań.


Maksymilian Zieliński
Groomer – Planet Groom

Comments are closed here.