wahl
Wahl Deep Black Shampo – oparty jest na naturalnych składnikach, nie zawiera szkodliwych detergentów i środków czyszczących.

Doskonale wyważona formuła, w tym ekstrakty z brzoskwini, gruszki, passiflory oraz kiwi – przynoszą doskonały rezultat dla czarnej sierści.

Szampon skutecznie usuwa brud, tłuszcz i plamy. Odświeża i ożywia naturalny czarny pigment w sierści, pozostawiając ją rozświetloną, jedwabistą, żywą, błyszczącą witalnością i zdrowiem.

Szampon stworzony jest do wszystkich rodzajów sierści: dla psów, koni, bydła, kóz, lam, alpaków, królików i fretek. Wahl Deep Black Shampoo spłukuje się bardzo łatwo, pozostawiając sierść miękką, łatwą do ułożenia i z doskonałym połyskiem.

wahldiamond
Wahl Diamond White Shampoo – oparty jest na naturalnych składnikach, nie zawiera szkodliwych detergentów i środków czyszczących.

Doskonale wyważona formuła, w tym ekstrakty z ogórka, passiflory, cytryny i limonki – przynoszą doskonały rezultat dla białej i jasnej sierści. Szampon skutecznie usuwa brud, tłuszcz i plamy.

Odświeża i ożywia naturalny biały lub jasny pigment w sierści, pozostawiając ją rozświetloną, jedwabistą, żywą, błyszczącą witalnością i zdrowiem.

Szampon stworzony jest do wszystkich rodzajów sierści: dla psów, koni, bydła, kóz, lam, alpaków, królików i fretek. Wahl Diamond White Sahmpoo spłukuje się bardzo łatwo, pozostawiając sierść miękką, łatwą do ułożenia i z doskonałym kolorem.

wahldirty
Wahl Dirty Beastie Shampoo – oparty jest na naturalnych składnikach, nie zawiera szkodliwych detergentów i środków czyszczących.

Doskonale wyważona formuła, w tym ekstrakty z brzoskwini, gruszki, passiflory i kiwi – oczyszcza skutecznie brudną, gęstą i matową sierść, a dodatkowo usuwa przykry zapach.

Szampon zaprojektowany jest, żeby być potężnym, ale łagodnym w aktywnej walce z brudem, tłuszczem, plamami oraz zapachami. Szampon zawiera korzystne naturalne składniki, co sprawia, że po każdym użyciu widoczny jest efekt błyszczącej i zdrowej sierści.

Szampon stworzony jest do wszystkich rodzajów sierści: dla psów, koni, bydła, kóz, lam, alpaków, królików i fretek. Wahl Dirty Beastie Shampoo spłukuje się bardzo łatwo, pozostawiając sierść czystą, odżywioną oraz pozbawioną nieprzyjemnych zapachów.

wahl_tea
WAHL TEA TREE SHAMPOO – oparty jest na naturalnych składnikach, nie zawiera szkodliwych detergentów i środków czyszczących.

Doskonale wyważona formuła, zawierająca olejek z drzewa herbacianego, olejek kokosowy, olejek z kiełków pszenicy i olejek z mięty pieprzowej – ma na celu utrzymanie komfortowego stanu skóry, ponieważ czyści i odtłuszcza.

Drzewo herbaciane wykorzystywane jest od wielu lat, ponieważ zawiera w sobie doskonałe składniki kojące, chłodzące i posiadające właściwości antybakteryjne.
Szampon aktywnie usuwa brud, tłuszcz, plamy oraz nieprzyjemny zapach.
Zawiera naturalne składniki, co sprawia, że po każdym użyciu widoczny jest efekt błyszczącej i zdrowej sierści.

Szampon stworzony jest do wszystkich rodzajów sierści: dla psów, koni, bydła, kóz, lam, alpaków, królików i fretek. Wahl Tea Tree Shampoo spłukuje się bardzo łatwo, pozostawiając sierść czystą, ukojoną, i łatwą do ułożenia.