Jak często wyczesywać kota aby włos był w dobrej kondycji?

23 września, 2015

Mamy dość szerokie grono klientów jeśli chodzi o rozczesywanie lub wyczesywanie kota. Klienci, którzy zdecydowali się na cykliczne czesanie są w pełni zadowoleni. Podam przykład jednego z klientów. Właściciel Venus, który do nas trafił z polecenia, zdecydował się na wyczesanie kołtunów, miejscami wręcz filcu, ponieważ nie chciał już więcej usypiać kota do strzyżenia. Kiedy Venus po raz pierwszy odwiedziła nasz salon wizyta z przerwą 15 minutową trwała trochę ponad godzinę.

Druga i trzecia wizyta w odstępach 2 miesięcy przyniosła bardzo dobre efekty. Jakie? Venus nabierała już mniej podszerstka przez co nie sypie się już z niej w domu.Po drugie czas między wizytami można było wydłużyć z 2 miesięcy do ok. 3 m, czas jaki jest potrzebny na wyczesanie Venus skrócił się do ok. 30 min, z tego powodu że jest bardziej przyzwyczajona do takich wizyt, trzeci to koszt usługi zmniejszył się z 90 zł na początku do 50 zł i chyba co najważniejsze sprawiamy, że wyczesując podszerstek kotu w gorące dni jest chłodniej bo to on głównie grzeje.

Takich przykładów można wybrać dość dużo z naszego grona klientów. Czesanie kota w naszym salonie zazwyczaj robimy z kąpielą na sucho co odświeża jego włos i jest przyjemniejszy w zapachu. W skład usługi wchodzą także obcinanie pazurków oraz czyszczenie oczu.

Comments are closed here.