Pielęgnacja kotów

Rozczesywanie kota _MG_0928 (1) Oferujemy rozczesywanie sfilcowanej sierści kota. Nie wycinamy włosów, starannie i powoli je rozczesujemy.Strzyżenie i kąpiel kotaOferujemy całą gamę usług groomerskich, od pielęgnacji domowych pupili przez przygotowanie do wystaw.  
 

Na cztery ręce, czyli jak pracujemy z kotem na stole.

Koty to bardzo wymagające zwierzęta jeśli chodzi o pielęgnację i w przeciwności do psów, którymi często można zająć się w pojedynkę, tutaj nie ma takiej możliwości dlatego pracujemy zawsze na cztery ręce.  (więcej…)


Sfilcowana sierść kota, czy da się ją rozczesać?

Nie taki diabeł straszny jak go malują 🙂 Czyli to co w oczach właściciela jest niemożliwe do rozczesania, nam dzięki doświadczeniu oraz odpowiedniemu podejściu udaje się to z powodzeniem, ku zadowoleniu klienta. Aby ocenić czy da się rozczesać (więcej…)


Jak często wyczesywać kota aby włos był w dobrej kondycji?

Mamy dość szerokie grono klientów jeśli chodzi o rozczesywanie lub wyczesywanie kota. Klienci, którzy zdecydowali się na cykliczne czesanie są w pełni zadowoleni. Podam przykład jednego z klientów. Właściciel Venus (więcej…)


Dlaczego nie polecamy strzyżenia kotów?

Zdania co do strzyżenia kotów są mocno podzielone i można by toczyć spór strzyc czy czesać kota. Podczas swojej pracy w salonie i rozmów z klientami powód z którego strzygą koty to na pierwszym miejscu stawiają (więcej…)


Kąpiel kota na sucho i mokro

Kąpiel kota możemy wykonać na dwa sposoby: w sposób standardowy czyli na mokro z szamponem i suszeniem lub co częściej stosowane i zawsze przy czesaniu to kąpiel kota na sucho, szamponem który odświeża włos i sprawia (więcej…)